USŁUGI

Kredyty
Hipoteczne


Zarówno dla Klientów, marzących o swoim pierwszym mieszkaniu, jak i dla doświadczonych inwestorów na rynku nieruchomości pod wynajem.

Kredytem hipotecznym sfinansujemy:
- zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym (mieszkania i domy),
- zakup działek budowlanych,
- remont nieruchomości,
- wykończenie nieruchomości,
- budowę i rozbudowę domów.
Gwarantujemy kompleksowe podejście do każdej transakcji, polegające na przygotowaniu, realizacji oraz planowaniu kolejnych działań inwestycyjnych.

Współpracujemy ze specjalistami z branży nieruchomości, takimi jak: rzeczoznawcy majątkowi, biura obrotu nieruchomościami, notariusze, radcy prawni, dzięki czemu nasi Klienci korzystają z pełnego spektrum obsługi, a ich działania cechują się niskim ryzykiem.

Przeznaczone na cele konsumpcyjne lub po prostu spełnianie mniejszych i większych marzeń naszych Klientów. Dają również możliwość konsolidacji mniej korzystnych cenowo zobowiązań finansowych, co w rezultacie wpływa również na zwiększenie zdolności kredytowej.

Dzięki współpracy z naszymi ekspertami w sprawny i bezpieczny sposób dokonają Państwo wyboru najkorzystniejszego kredytu gotówkowego na rynku.

Kredyty
Gotówkowe


Finansowanie
Przedsiębiorstw


Każde, funkcjonujące na rynku przedsiębiorstwo potrzebuje do sprawnego funkcjonowania różnego rodzaju produktów bankowych, zapewniających płynność rozliczeń, możliwość inwestowania w wartość spółki, rozliczenia wielowalutowe, gwarancje, wpływające na wiarygodność przed kontrahentami w kraju i zagranicą.

Dzięki współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi w Polsce, zapewniamy Państwu dobór najlepszych:
- kredytów obrotowych,
- kredytów inwestycyjnych,
- kredytów deweloperskich,
- leasingów,
- factoringu,
- gwarancji bankowych.

Wybór optymalnego Banku nie zależy tylko i wyłącznie od ceny finansowania,
ale również od jakości oferty, dostosowanej do konkretnej branży, w której działa przedsiębiorca. Po weryfikacji Państwa oczekiwań nasz Ekspert pomoże w wyborze konkretnego rozwiązania oraz wynegocjuje stawkę prowizji i marży kredytowej.

Najczęściej wybierana forma finansowania zakupu samochodów i innych środków trwałych przez przedsiębiorców nie tylko z powodu korzyści podatkowych, ale również ze względu na szybką procedurę.

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje leasingów:
- operacyjny – ze względu na swoją strukturę nie obciąża zdolności kredytowej firmy (traktowany jako umowa najmu),
- finansowy – środek trwały jest własnością leasingobiorcy, który w kosztach działalności gospodarczej nalicza odsetki oraz amortyzację, traktowany jak typowe zobowiązanie kredytowe,
- zwrotny – alternatywa do sprzedaży środka trwałego przedsiębiorcy, umożliwia dalsze korzystanie z maszyny/urządzenia za odpowiednią opłatą, czyli czynszem leasingowym.

Dzięki współpracy z większością Towarzystw Leasingowych w Polsce nasi Klienci mają możliwość wyboru najbardziej optymalnego wariantu finansowania.

Leasing


Finansowanie
Deweloperów


Rynek nieruchomości się rozwija ze względu na wzrost popytu na mieszkania i domy na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Zasoby mieszkań na rynku wtórnym są ograniczone, stąd wielu deweloperów decyduje się na budowę kolejnych inwestycji. Kredyt deweloperski jest atrakcyjną formą inwestowania dla deweloperów. CFexpert posiada doświadczenie w prowadzeniu zarówno małych, jak i dużych projektów inwestycyjnych. Finansowanie deweloperów jest indywidualną ofertą, skrojoną na potrzeby każdej inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

Długie terminy płatności są zmorą niejednego przedsiębiorcy. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z factoringu. Umożliwia on za niewielką opłatą dostarczenie środków finansowych, należnych za fakturę najpóźniej na drugi dzień od daty jej wystawienia.

Ze względu na swoją konstrukcję dzielimy je na:
- factoring zwrotny – przedsiębiorca jest zobowiązany do zwrotu środków finansowych w sytuacji niezapłacenia w terminie za fakturę przez kontrahenta,
- factoring pełny – faktor przejmuje na siebie ryzyko niewypłacalności kontrahenta,
w związku z czym spoczywa na nim obowiązek ewentualnej windykacji zobowiązań od dłużników.

W związku z powyższym factoring może łączyć w sobie dwie funkcje: zapewnienia płynności finansowej firmy oraz zminimalizowania ryzyka, związanego z problemami płatniczymi, zdarzającymi się często w obrocie bezgotówkowym.

Factoring


Ubezpieczenia


Współpracujemy z wyspecjalizowanym, godnym zaufania partnerem z branży ubezpieczeniowej, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy:
- ubezpieczenia majątkowe: nieruchomości, samochodowe: OC, AC, NNW,
ubezpieczenia na życie,
- gwarancje ubezpieczeniowe.

Odpowiednio dobrany przez nasz zespół produkt ubezpieczeniowy gwarantuje Państwu spokój i bezpieczeństwo. Sprawia, że nasze usługi są komplementarne
i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.